Współpraca

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw
w zakresie rachunkowości i podatków

Jakie korzyści odniesiesz, współpracując z nami? Sprawdź!

Istnieje wiele powodów, dla których warto współpracować z biurem rachunkowym. Oto kilka z nich:

Oszczędność czasu i energii
– zajmujemy się wszelkimi sprawami związanymi z finansami i rachunkowością Twojej firmy, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu biznesu i realizacji swoich celów.

Uniknięcie błędów – zatrudniamy specjalistów w dziedzinie rachunkowości i podatków, którzy dbają o to, aby Twoje księgi finansowe były prowadzone zgodnie z prawem.

Optymalizacja kosztów – pomagamy ci w optymalizacji kosztów i uniknięciu niepotrzebnych wydatków przez wykorzystanie dostępnych ulg i zwolnień podatkowych oraz monitorowanie Twoich wydatków.

Profesjonalna obsługa – zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie w każdej kwestii związanej z rachunkowością i podatkami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach.

Zwiększenie efektywności – pomagamy w zwiększeniu efektywności twojego biznesu przez zapewnienie ciągłego dostępu do aktualnych informacji finansowych, co pozwala na podejmowanie szybszych i bardziej świadomych decyzji biznesowych.

Zapewnienie bezpieczeństwa – zapewniamy bezpieczeństwo przez zachowanie poufności i dbałość o ochronę danych finansowych.

Korzyści płynące z współpracy z biurem rachunkowym są znaczne, a koszty związane z taką współpracą zwykle są niewielkie w porównaniu z tym, co zyskujesz.

Zapraszamy do współpracy!

 

Prowadzimy księgi i ewidencje:

księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ewidencje podatku od towarów i usług (VAT), ewidencje środków trwałych, wyposażenia

Prowadzimy:

dokumentację kadrowo-płacową, rozliczenia pracowników i właścicieli z ZUS

Sporządzamy:

pisma do organów podatkowych i ZUS, sprawozdania do GUS i innych instytucji państwowych, wnioski o dofinansowanie wynagrodzeń osób niepełnosprawnych, comiesięczne rozliczenia z PFRON, roczne deklaracje podatkowe PIT

Doradztwo gospodarcze:

pomoc przy zakładaniu działalności, gospodarczej i spółek prawa handlowego, reprezentujemy klientów przed urzędami skarbowymi i ZUS

Wszystkie świadczone przez nas usługi mają na celu zapewnienie klientom biura rachunkowego rzetelnej i kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej